Profiles
Minjons

Minjons

Mūsu Minjonam visvairāk pasaulē patīk banāni... un nelielas blēņas. Tāpēc nepārdzīvojiet, kad jūsu bērni kļūs par dzeltenā jokdara pāriniekiem un nolems kopā nolaupīt, piemēram, mēnesi.

Profiles
Bruņurupuči Nindzjas

Bruņurupuči Nindzjas

Šos bruņurupučus noteikti nevar nosaukt par lēniem! Apgūstot jautrības gudrību, viņi zibenīgi ielauzīsies jūsu ballītē, lai iepriecinātu bērnus un iemācītu viņiem īstus Nindzju paņēmienus;

Profiles
Minnija un Mikipele

Minnija un Mikipele

Mazie jautrie pelēni ar prieku apciemos jūsu ballīti, ja vien jūs nepaņēmāt līdzi kaķi... Minnija iemācīs bērnus slēpties visneparastākajās vietās, bet Mikijs paskaidros, kāpēc siers ir vislabākais gardums pasaulē!

Profiles
Klauns

Klauns

Viņš nezina, kas ir garlaicība, nogurums vai skumjas, un arī jūsu viesiem liks aizmirst visas šīs muļķības! Klauns ir pārliecināts, ka labākā ballīte - ir ballīte, kur ir bērni, ar kuriem var sarīkot neaptveramu jampadraci un smieklu viesuli!

Profiles
Pirāts

Pirāts

Bezbailīgais piedzīvojumu meklētājs par godu jūsu svētkiem atsās savu kuģi un ieradīsies uz svinībām, lai izveidotu sev drosmīgu un jautru kuģa komandu! Ko bērni darīs? Pirāts ne tikai sasmīdinās bērnus ar saviem stāstiem par piedzīvojumiem okeānā, bet arī parādīs, kā izklaidējas īsti pirāti!

Profiles
Ponijs

Ponijs

Caur portālu no Poniju karaļvalsts pie jums iegriezās Krēsla? Vai Varavīksne?  Iespējams, nemanīta atnāca Ābolīte? Šajā gadījumā jums paveicās! Kustīgās, aktīvās ponijas prot spēlēties un draudzēties kā neviens cits! Viņas ar prieku pieņems ielūgumu uz ballīti un izkrāsos to visās varavīksnes krāsās!

Profiles
Troļļi – Rozīte

Troļļi – Rozīte

Kurš teicis, ka Troļļi ir neglīti un īgni? Muļķības! Mūsu mīļā, jaukā, skaistā Rozīte pierādīs to katram mazajam viesim un sarīkos kopā ar viņiem īstu ballīti, kura atspīdēs bērnu sejās ar smaidiem, smiekliem un mirdzumu acīs!

Profiles
Cūciņa Peppa

Cūciņa Peppa

Lai iepriecinātu vismazākos bērniņus, ielūdziet ciemos Cūciņu Peppu. Viņa kopā ar jaunajiem draugiem līksmi spridzinās ziepju burbuļus, domīgi mācīsies atšķirt varavīksnes krāsas un paliks bērnu atmiņā kā vissirsnīgākā un jautrākā cūciņa!

Profiles
Fiksiki

Fiksiki

Fiksiki prot ne tikai labot gludekļus un motorus, bet arī ātri remontēt ballītes, ja tām piemetusies garlaicība, izmantojot jautrības skrūvgriezi! Kopā ar šīs multfilmas jautrajiem varoņiem – Simku un Nullīti bērni ne tikai uzzinās kaut ko jaunu , bet arī izjutīs, kā tas ir – dzīvot piedzīvojumu pilno Fiksiku dzīvi;

Profiles
Ledus Sirds

Ledus Sirds

Karaliene Elza iemācījās kontrolēt aukstuma burvestību sevī, tomēr iegrožot abu māsu – Elzas un Annas – noslieci uz rotaļām nespēj neviens! Elza uzburs jautrības virpuli, kurā tiks ierauti meitenes un zēni, bet Olafs apskaus katru bez izņēmuma un ļoti centīsies neizkust!

  • 1
  • 2